bird
sun

Naujienos

Kontaktai

Adresas: Sukilėlių pr. 18, Kaunas

Telefonas: +370 677 22211

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prisijunkite prie mūsų

 

 

Sekite mus!

facebook icon

Darželis Sukilėlių pr. 18

Visus mažuosius ir didesnius vaikučius kviečiame keliauti į Stebuklų Šalį kasdien kartu. Kviečiame į naują, erdvų, jaukų, kaip namai, darželį, įsikūrusį  Sukilėlių pr. 18, Eigulių mikrorajone. Darželyje bus dvi skirtingo amžiaus grupės, jaukus ir saugus žaidimų erdvei kiemelis. Kasdieninėje, edukacinėje veikloje naudosimės: šviesos stalu, interaktyvia lenta, žaisime ekologiškais, saugiais ir kūrybiškumą skatinančiais žaislais. Vaikus ugdys ir jais rūpinsis dvi mylinčios auklėtojos. Vyks smagios, aktyvios ir linksmos šiuolaikinės pamokėlės, kurių metu  išmoksime raideles, skaičiuosime, dainuosime, mokysimės anglų kalbos, įvairių kūrybinių darbelių. Ugdysime tvirtą  ir harmoningą asmenybę.

 

Darželis "Stebuklų šalis" duris atveria 7:30 ir dirbame iki 18val. Darželyje veikia mišri vaikų grupė nuo 1,5 iki 6metų. Su kiekvienu vaiku dirbame individualiai pagal jo raidą, amžių, poreikius, gebėjimus. Ypatingą dėmesį skiriame muzikinių instrumentų pažinimui, lavinama muzikinė ritmika, saviraiška.

 

Darželyje vyksta intensyvus anglų kalbos mokymasis.

 

Priemonių įvairovė, kūrybinga aplinka skatina vaiko norą pažinti skaičius, raides jam tobulėti. Taip pat skiriame dėmesį vaikų sportiniam aktyvumui, pažintinėms išvykoms. Dalyvaujame įvairiuose konkursuose, dailės parodose miesto mastu. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio vaikų darželiais, dalinamės patirtimi.

 

Mėnesio kaina 280 EUR

Maitinimas 3 kartus per dieną 5,00 EUR/diena

Video